Ben Akıllı Tavşan Alilo

Teslimat ve İade

Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize, kargo ile 10 – 12 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İade

Siparişinizde memnuniyetiniz bizim en önemli önceliğimiz. Siparişini vermiş olduğunuz ürünler içerisinde kişiselleştirilmiş (Logo, yazı, baskı) olması durumunda “E-ticarette iadesi olmayan ürünler” grubuna dahil olduğundan ötürü iade kabul etmemekteyiz.

Kişiselleştirme bulunmayan siparişlerinizde 15 gün içerisinde iade talep edebilirsiniz.

Kargo ile iade;

  • İade etmek istediğiniz ürünleri Sürat Kargo aracılığıyla gönderin.
  • Alıcı kısmına 1268496297 kodunu ekleyerek ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
  • Lütfen gönderdiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan ve gönderinize faturanızı eklediğinizden emin olun.

İade Şartları

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, faturasıyla birlikte siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. İade edilen mal, ambalajını ve etiketlerini içermelidir. Kullanılmış mallar kusurlu olmadığı sürece iade edilemez.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, şirketimiz geri ödemeleri 2 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Ürün
Şirketimiz tarafından kaynaklanan bir hata olmadıkça ve ayıplı mal olmadıkça bu ürünler iade edilemez. Siparişiniz bir hatayla geliyorsa, hata şirketimiz tarafından kaynaklanıyorsa ücretsiz olarak yeniden üretilebilir veya geri ödeme yapılabilir. 

İade Adresi: İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Bulvarı, Çankaya İş Merkezi, No:90 İç Kapı No:702 Konak / İzmir

Herhangi bir sorunuz veya iade ederken yardıma ihtiyacınız varsa +90 532 654 50 56’yı arayabilirsiniz. 

WordPress Lightbox
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön